:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Umiarkowane

W piątek Bieg Niepodległości. Pobiegną centrum Legnicy [TRASA]

Inne sporty, piątek Niepodległości Pobiegną centrum Legnicy [TRASA] - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 07/11/2019 10:42

W piątek zapraszamy do uczczenia Święta Niepodległości na sportowo,  podczas Legnickiego Biegu Niepodległości. Start tej imprezy, w biało-czerwonej oprawie z pochodniami, o godz. 16.00 na ul. Najświętszej Marii Panny przy siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na początek o godz. 16.00 pobiegną w różnych kategoriach wiekowych uczniowie legnickich szkół.  Po nich na trasę wyjdą kijkarze. A o godz. 18.00 start biegu głównego na dystansie 5,5 km. Biegaczki i biegacze będą mieli do pokonania cztery pętle o długości 4 razy 1375 m.

- Nasz Bieg Niepodległości od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem w kraju – mówi Marek Drapikowski z legnickiego OSiR-u, organizatora imprezy. - Limit, czyli biegaczy 400 osób, już przed kilkoma tygodniami został wyczerpany.

Podczas uroczystego otwarcia Legnickiego Biegu Niepodległości ok. godz. 17.45 odśpiewany zostanie hymn. Uczestnicy tego biegu otrzymają pamiątkowe, nietuzinkowe  medale. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody pieniężne. A wszyscy biegacze smakować będą gęsinę, tradycyjną polską potrawę, serwowaną przez kuchnię OSiR-u.

FOT. OSiR

W piątek Bieg Niepodległości. Pobiegną centrum Legnicy [TRASA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama