:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Umiarkowane

W sobotę polsko-gruzińska premiera „Klasycznej koprodukcji” (FILM)

Dawid Stefanik 08/11/2019 14:40

W sobotę Teatr im. Heleny Modrzejewskiej zaprasza na polską premierę spektaklu pt. „Klasyczna koprodukcja”, który jest wynikiem ponownej współpracy legnickiego teatru z Teatrem Dramatycznym im. Ilii Czawczawadzego w Batumi (Gruzja). W piątek dziennikarzom na próbie prasowej zostały przedstawione dwie początkowe sceny ze sztuki.

„Klasyczna koprodukcja” miała już premierę w Batumi, gdzie jak podkreślają szefowie obu teatrów, sztuka została dobrze przyjęta przez widzów, dziennikarzy i krytyków.

- Nareszcie mamy polską premierę, którą się mocno stresujemy, choć w Batumi wszystko poszło dobrze i spektakl zyskał przychylne recenzje. Podkreślano, że jest to bardzo szlachetna i inteligencka sztuka. Teraz Gruzja jest zainteresowana jak pójdzie nam jej przedstawienie w Polsce, lecz mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku. Z pewnością jest to bardzo ciekawe spotkanie i niezwykle cenne doświadczenie – mówi dyrektor Teatru Dramatycznego w Batumi Andro Enukidze.

Polska premiera sztuki zaplanowana jest na 9 listopada o godz. 19.00 w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Kolejne spektakle 10 listopada o godz. 19.00 oraz 12 listopada o godz. 11.00.

 

 FOT. ANDRZEJ TRZECIAK/VIDEO PATRYK GŁAŻEWSKI

W sobotę polsko-gruzińska premiera „Klasycznej koprodukcji” (FILM) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama