:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Dobre

W weekend "Retro Granie w Galerii Piastów". Zapraszamy!

Galeria Piastów, weekend Retro Granie Galerii Piastów Zapraszamy! - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 22/05/2019 12:13
MAJ 25
godz: 10:00

W najbliższy weekend miłośnicy gier komputerowych dostaną szanse przenieść się w czasie i zagrać na sprzęcie z minionego wieku w ramach imprezy "Retro Granie w Galerii Piastów".

W sobotę i niedzielę w Galerii Piastów zostanie przygotowane 6 stanowisk z retro konsolami oraz komputerami. Swoich sił będzie można spróbować na takim sprzęcie jak: Atari 2600, SNES, Sega Master System z pistoletem, Komputer Atari 65XEt, Komputer Commodore 64 oraz prawdziwej konsoli pierwszej generacji Odysey.

Organizatorem imprezy jest Laboratorium Retro Komputerów i Gier, które powstało w lutym bazie prywatnej kolekcji Piotra Stachury przy współpracy z Fundacją Teatr Avatar.  Inicjatorzy Retro Grania" zapewniają, że w ramach imprezy będzie można zmierzyć się w różnych turniejach i wysłuchać ciekawych tematycznych prelekcji.

Jak tłumaczy Laboratorium, codzienna praca organizacji skupia się na praktycznym prezentowaniu historii komputerów i gier wideo młodzieży szkolnej, a także wspieraniu kultury nerdów.

Na Retro Granie w Galerii Piastów organizatorzy zapraszają 25 i 26 maja od godziny 10.00. 

Reklama

W weekend "Retro Granie w Galerii Piastów". Zapraszamy! komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama