:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze B. dobre

Wakacyjne atrakcje dla najmłodszych na półkoloniach z SDK „Kopernik”

Po godzinach, Wakacyjne atrakcje najmłodszych półkoloniach „Kopernik” - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 12/08/2019 14:47

Ponad 300 dzieci skorzystało z wakacyjnych półkolonijnych zajęć organizowanych od czerwca do początku sierpnia w Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik”. W kreatywnym programie letniego wypoczynku znalazły się ciekawe warsztaty, zajęcia sportowe, wyjścia do kina i wycieczki autokarowe do atrakcyjnych turystycznie miejsc w naszym regionie.

- Najmłodsi legniczanie spędzający wakacje w Legnicy mogli pokonać nudę podczas organizowanych przez SDK Kopernik zajęć plastycznych, kulinarnych, muzycznych, tanecznych, sportowych, architektonicznych czy warsztatów z robotyki LEGO. Oprócz tego dzieci wzięły udział w spotkaniu z pszczelarzem, dogoterapeutką, terapeutką uzależnień a także zajęcia ekologiczne z pracownikami LPGK -– opowiada Dariusz Borowiec z SDK „Kopernik”

Organizowane były także wyjścia do kina i wycieczki autokarowe do atrakcyjnych turystycznie miejsc w pobliżu naszego miasta. Dzieci mogły m. in. poczuć się jak kolejarz w Wiosce Kolejarzy w Miłkowicach czy jak rycerz średniowiecznego zamku w Wiosce Okrągłego Zamku w Owiesno.

Program wakacji w SDK "Kopernik" był realizowany we współpracy z Gminą Legnica. Kolejne zajęcia dla dzieci w "Koperniku" planowane są na jesień.

Wakacyjne atrakcje dla najmłodszych na półkoloniach z SDK „Kopernik” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama