:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Umiarkowane

Wiadomo już kto wybuduje letni park wodny AquaFun przy ul. Stromej

Wydarzenia, Wiadomo wybuduje letni wodny AquaFun Stromej - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 08/11/2019 15:23

Firma Moris wygrała ogłoszony przez Strefę Aktywności Gospodarczej w Legnicy przetarg na budowę Letniego Parku Wodnego AquaFun. Obiekt ma być gotowy na wakacje w 2021 r.

- Od firm uczestniczących w przetargu oczekiwaliśmy wysokich kompetencji i doświadczenia w budowie tego typu obiektów, szczególnie mając na względzie wykonanie niecek - mówi Magdalena Ryglicka, prezes SAG cytowana przez oficjalną stronę miasta.

- Przy ocenie ofert  ważne dla nas jako inwestora było oczywiście kryterium cenowe czy okres udzielonej gwarancji. Ale naszym głównym celem było wyłonienie rzetelnego  wykonawcy, który oprócz rozsądnych warunków cenowych będzie spełniał nasze oczekiwania w zakresie doświadczenia i kwalifikacji, potwierdzonych  wymaganymi referencjami. Cieszy nas, że został wyłoniony wykonawca i ruszamy z inwestycją tak aby latem 2021 r. zaprosić legniczan do Aquafun Legnica – dodaje.

Letni Park Wodny „Aquafun” ma powstać na miejscu dawnego „Kabewiaka” przy ul. Stromej. Kompleks ma się składać z basenu pływackiego o wymiarach 25 m na 16 m, basenu rekreacyjnego, brodzika dla dzieci i wodnego placu zabaw. Łącza powierzchnia lustra wody basenów to 1200 mkw. Projekt przewiduje trzy zjeżdżalnie o łącznej długości 102,2 m.

Do przetargu stanęły trzy firmy. Najtańszą ofertę złożyła Grupa Fewaterm z Chojnika (25 896 000, 00 zł). Wybrano jednak spółkę Moris-Polska z Warszawy, która była nieco droższa (26 384 745,91 zł brutto). Co o tym zadecydowało? Lepsza punktacja za „doświadczenie specjalisty ds. wykładania niecek basenowych folią PVC)". Najdrożej wycenił się lubiński Urbex (28 262 055,49 zł).

Wiadomo już kto wybuduje letni park wodny AquaFun przy ul. Stromej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama