:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -1°C
powietrze Umiarkowane

„Wygraj urodziny dla dziecka w Play City

Galeria Piastów, „Wygraj urodziny dziecka - zdjęcie, fotografia
Redakcja 23/07/2019 11:48

Jeszcze tylko do końca lipca każdy z was może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Park Rozrywki Play City na jego oficjalnej stronie na Facebook'u i wygrać urodziny dla dziecka do 15 osób!

Cel konkursu jest prosty! Wymyślić maskotkę Parku Rozrywki Play City i przygotować jej projekt w dowolnej technice plastycznej. Nagrodzony zostanie najciekawszy pomysł, a wyboru dokona specjalne powołana ku temu komisja konkursowa. Przewidziane są liczne nagrody dodatkowe, a organizatorzy obiecują nagradzać również najaktywniejszych użytkowników.

Jak wziąć udział w zabawie? To proste! Przygotujcie pracę plastyczną, zróbcie jej zdjęcie, a następnie wklejcie je w komentarzu pod postem konkursowym znajdującym się na stronie Play City na Facebook'u.

Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są na stronie www.parkplaycity.pl oraz na stronie Park Rozrywki Play City na Facebook'u!”

„Wygraj urodziny dla dziecka w Play City komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama