:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze B. dobre

Z blisko 3 promilami alkoholu we krwi spowodował zderzenie na drodze

Sprawy kryminalne, blisko promilami alkoholu spowodował zderzenie drodze - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 12/08/2019 18:28

W sobotę około godz. 15. na ulicy Dziennikarskiej w Legnicy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawcą kolizji był 56-letni przerażająco nieodpowiedzialny mężczyzna, który miał we krwi blisko 3 promile alkoholu!

Kompletnie pijany mężczyzna nie zauważył sygnalizacji świetlnej i uderzył "prowadzonym" przez siebie samochodem w tył pojazdu, który zatrzymał się przed nim na czerwonym świetlne. Poszkodowani w zderzaniu drogowym poczuli od sprawcy kolizji silną woń alkoholu i na miejsce wezwali policję. Jak wykazało badanie alkomatem, 56-latek jeździł w sobotnie południe po Legnicy z niemal 3 promilami alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz bandyta drogowy odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu przed sądem. Grozi mu 2 lata więzienia i utrata  prawa jazdy nawet na 15 lat.  

Z blisko 3 promilami alkoholu we krwi spowodował zderzenie na drodze komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama