:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Za bukiet narkotyków może trafić na trzy lata do więzienia [ZDJĘCIA]

Sprawy kryminalne, bukiet narkotyków może trafić więzienia [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Dawid Stefanik 06/11/2019 15:03

Legniccy policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie bogaty zestaw środków odurzających złożony z marihuany, metaamfetaminy i ekstazy. Mężczyna trafił do aresztu, a swój pobyt w miejscu odosobnienia możne wydłużyć nawet do 3 lat.

37-letniego legniczanina zatrzymali funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. - Mężczyzna miał przy sobie środki odurzające w postaci kilku porcji handlowych marihuany, kilkunastu porcji metamfetaminy oraz blisko 20 sztuk tabletek ecstasy – mówi sierż. szt.  Anna Tersa z zespołu prasowego KMP w Legnicy.

Policjanci osadzili mężczyznę w areszcie, gdzie usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z literą prawa 37-latkowi grozi teraz nawet 3 lata więzienia. Ostatecznie o wysokości wymiaru kary zadecyduje sąd.

Za bukiet narkotyków może trafić na trzy lata do więzienia [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama