:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C

Zaginął Emil Leszcz. Legniccy policjanci poszukują mężczyzny

Osoby zaginione, Zaginął Leszcz Legniccy policjanci poszukują mężczyzny - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 01/08/2019 09:09

Mężczyzna przebywał w Niemczech, w okolicy Hamburga. 26 lipca br. miał przyjechać do domu w Legnicy, jednak do chwili obecnej nie ma z nim żadnego kontaktu, ani informacji o miejscu jego pobytu.

Rysopis: Wiek z wyglądu ok. 40 lat, wzrost ok. 180 cm, szczupłej budowy ciała, twarz owalna, włosy ciemny blond średniej długości, oczy piwne, uszy średnie przyległe, uzębienie pełne.

Znaki szczególne: blizna po trepanacji czaszki z lewej strony czoła około 10cm, tatuaż na prawym ramieniu z wizerunkiem żmii (wyblakły), na plecach głowa Jokera z wizerunkiem kobiety

Ubiór: koszulka t-shirt koloru białego, niebieskie dżinsy, buty sportowe granatowe New Balance, czapeczka z daszkiem Nike koloru czarnego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Emil Leszcz prosimy kierować do Zespołu Poszukiwań KMP w Legnicy - tel. 76 876 15 41 (40) lub 112).

 

Udostępniamy: 

 

Zaginął Emil Leszcz. Legniccy policjanci poszukują mężczyzny komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Osoby zaginione - więcej informacji

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama