:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C
powietrze Dobre

ZDM ma kłopot z budową ścieżek rowerowych na osiedlu Piekary

Wydarzenia, kłopot budową ścieżek rowerowych osiedlu Piekary - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 19/11/2019 13:20

Do połowy maja 2020 r. mają powstać nowe ścieżki rowerowe biegnące przez osiedle Piekary. Termin ten jest jednak poważnie zagrożony, bo miastu nie udało się na razie wykonawcy prac budowlanych.

Do ogłoszonego przez Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy przetargu nie stanęła ani jedna firma. Urzędnicy nie dają jednak za wygraną i rozpisali właśnie kolejny przetarg. W ZDM liczą, że w grudniu uda się znaleźć firmę, która podejmie się zlecenia.

Zamówienie obejmuje przebudowę ścieżek rowerowych na odcinku od ronda Niepodległości do ul. Kazimierza Sosnkowskiego. To pierwszy etap większej inwestycji. Docelowo nowe ścieżki rowerowe mają bowiem powstać wzdłuż alei Piłsudskiego, ul. Sudeckiej i ul. Iwaszkiewicza oraz od ronda Niepodległości do Ziemnic.

FOT. PAWEŁ JANTURA

ZDM ma kłopot z budową ścieżek rowerowych na osiedlu Piekary komentarze opinie

  • gość 2019-11-19 22:09:11

    Z czym ZDM nie ma kłopotów?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-20 10:51:53

    Moim zdaniem w pierwszej kolejności należy na osiedlu wyremontować chodniki. Ich stan techniczny zagraża bezpieczeństwu pieszych.

  • gość 2019-11-21 17:40:55

    Nic nowego pod słońcem. Gdyby ZDM coś udało się za pierwszym razem, to byłoby epokowe wydarzenie. A tu codzienność ZDM-owska skrzeczy.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama