:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Dobre

„Zespół Szkół Muzycznych Na Topie" - koncert w Galerii Piastów!

Galeria Piastów, „Zespół Szkół Muzycznych Topie koncert Galerii Piastów! - zdjęcie, fotografia
Redakcja 17/05/2019 10:05

Już w najbliższą sobotę 18 maja o godzinie 17:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowy koncert uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy z klasy trąbki, a także Zespołu Jazz Combo oraz Patrycjusza Gruszeckiego.

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy to instytucja która wywiera od lat znaczący wpływ na mieszkańców miasta i okolic.

Uczniowie wygrywający liczne konkursy zarówno krajowe jak i międzynarodowe często występują też na różnych uroczystościach miejskich. Koncertują w szkołach i przedszkolach oraz innych miejscach przystosowanych do czynnego uprawiania muzyki.

Koncert klasy trąbki i zespołów prowadzonych przez dobrze znanego legniczanom Patrycjusza Gruszeckiego, jest kolejną okazją do zaprezentowania Państwu zarówno możliwości wykonawczych uczniów jak i walorów szkoły.

W wykonaniu młodych artystów usłyszymy bogaty repertuar: od muzyki klasycznej po rozrywkową. Na scenie Galerii Piastów (naprzeciwko Tchibo) zabrzmi zarówno Sonata Księżycowa Beethovena jak i „Fly Me To The Moon” - z repertuaru Franka Sinatry.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 18 maja od godziny 17:00 do 19:00.

Reklama

„Zespół Szkół Muzycznych Na Topie" - koncert w Galerii Piastów! komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama