:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C
powietrze B. dobre

Zjawiskowe występy legniczanek w półfinale „Mam Talent”! Zobaczcie jak im poszło

Po godzinach, Zjawiskowe występy legniczanek półfinale „Mam Talent”! Zobaczcie poszło - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Dawid Stefanik 16/11/2019 22:14

Dublet legniczanek mogliśmy podziwiać podczas popularnego programu rozrywkowego „Mam Talent”. Na żywo na antenie TVN zatańczył duet akrobatyczny legniczanki Aleksandry Dąbrowskiej i wrocławianki Darii Lasoty oraz zaśpiewała Klaudia Jóźwiak. Choć dziewczyny zachwyciły jurorów programu, to werdykt widzów był mniej przechylny.

Jako pierwszy wystąpił akrobatyczny duet legniczanki Aleksandry Dąbrowskiej i mieszkanki Wrocławia Darii Lasoty. Tym razem tancerki zaprezentowały się w stylizacji pszczółek, które zrobiły podniebne show na specjalnie przygotowanej instalacji przypominającej plastry miodu. Jak przyznały, najtrudniejsze były momenty, kiedy działały w duecie.

- Na castingu byłyście chyba bardziej przygotowane, tu wydawałyście się chyba mniej pewne. Jednak dzisiejszy układ taneczny był o wiele bardziej skomplikowany, a ja lubię odważnych ludzi – skomentował występ Agustin Egurrola, juror programu.

- Ja was podziwiam, wszystko było dobrze, zrobiłyście kawał dobrej roboty, widać postępy – powiedziała Małgorzata Foremniak, jurorka programu.

- Miód na scenie Wasz występ! Jesteście kreatywne. Widać wielką różnicę między castingiem a dzisiejszym występem – dodała Agnieszka Chylińska, jurorka programu.

Kolejnym legnickim akcentem, także w żółtej aranżacji, był wstęp 23-letniej Klaudii Jóźwiak, tatuatorki, manikiurzystki i choreografki tanecznej. Klaudia w „Mam Talent” jednak zdobyła serca jury swoimi zdolnościami wokalnymi, które widowiskowo urozmaiciła przygotowaną choreografią taneczną. - Mam nadzieję, że udało mi się to połączyć – powiedziała skromnie po występie Klaudia.

- Genialny występ, super zdolności wokalne – pochwaliła Klaudię Agnieszka Chylińska. - Miałam wrażenie, że nie jestem w programie „Mam Talent”, tylko na koncercie prawdziwej superstar - dodała zachwycona Małgorzata Foremniak.

W 4. edycji półfinałów wystartowało 8 uczestników (solistów, zespołów), dwoje z nich - Luqo Art (Łukasz Fraś) i Malwina Kowalowicz dostało przepustkę do grudniowego finału programu. Duet akrobatyczny Darii i Aleksandry uplasował się na 6. miejscu w głosowaniu widzów, z kolei na czwartym miejscu zakończyła swoją przygodę z programem Klaudia Jóźwiak.

Zjawiskowe występy legniczanek w półfinale „Mam Talent”! Zobaczcie jak im poszło komentarze opinie

  • Gość111 - niezalogowany 2019-11-17 11:28:11

    Nie dublet tylko duet jak co

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 21:44:00

    Klaudia Jóźwiak na 4 miejscu!
    Piszcie poprawnie informacje!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama