:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Umiarkowane

Złodziej ukradł Peugeota, ale długo się łupem nie nacieszył

Sprawy kryminalne, Złodziej ukradł Peugeota długo łupem nacieszył - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 13/08/2019 14:57

W ciągu niespełna doby legniccy policjanci odzyskali skradziony samochód marki Peugeot i zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 25-letni mężczyzna, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Do kradzieży Peugeota doszło pomiędzy 10 a 11 sierpnia br. w Legnicy na ul. Wrocławskiej. Kiedy właściciel pojazdu zorientował się, że nie ma samochodu, zgłosił kradzież na komendzie.

- Po kilkugodzinnej obserwacji, kryminalni zauważyli w pobliżu wytypowanego miejsca, dobrze im znanego mężczyznę. Sprawca wpadł w przygotowaną zasadzkę w momencie, gdy próbował wejść do garażu. Zatrzymanym okazał się być 25-letni mieszkaniec Legnicy. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach wyszło na jaw, że jest poszukiwany, celem odbycia kary pięciu miesięcy pozbawiania wolności – opowiada mł. asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Złodziej trafił prosto do policyjnego aresztu. Po usłyszeniu zarzutu, zostanie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odsiedzi zaległą karę. Skradzione auto wróciło już do właściciela. Za kradzież z włamaniem 25-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawiania wolności.

Złodziej ukradł Peugeota, ale długo się łupem nie nacieszył komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama