:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
powietrze Dobre

Znajdź swojego czworonożnego przyjaciela z TuLegnica.pl!

Wydarzenia, Znajdź swojego czworonożnego przyjaciela TuLegnica - zdjęcie, fotografia
Mateusz Bensz 16/02/2019 15:03

Uruchomiliśmy na naszym portalu dział poświęcony adopcjom czworonogów. Od teraz każdy może wystawić ogłoszenie dotyczące swojego pupila, którym z rożnych przyczyn już nie może się opiekować. Z naszego portalu korzystać będą również ochronki dla bezdomnych zwierząt i TOZ-y.

W dziale ADOPCJE znajdziecie informacje oraz zdjęcia psów i kotów z okolicznych schronisk oraz zwierzaki będące pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

- To nasza pomoc dla czworonogów z okolicy. Być może dzięki TuLegnica.pl odnajdą dom, w którym zaznają szczęścia - mówi Paweł Jantura, redaktor naczelny TuLegnica.pl.

Nawiązaliśmy już współpracę z okolicznymi oddziałami Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Ich podopieczni, często po przejściach też potrzebują domu i serca człowieka! Zapraszamy do działu ADOPCJE! Są już w nim pierwsze psiaki do przygarnięcia, a wkrótce pojawią się kolejne.

Kontakt: adopcje@tulegnica.pl

Znajdź swojego czworonożnego przyjaciela z TuLegnica.pl! komentarze opinie

  • gość 2019-02-17 23:07:25

    Proponuję całą akcję pod patronatem Aśki. Pozdrav z Trutnova

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama