:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze B. dobre

Znana wolontariuszka szyje pluszaki dla małych pacjentów szpitala

Wydarzenia, Znana wolontariuszka szyje pluszaki małych pacjentów szpitala - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 13/08/2019 10:52

"Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych" - taką nazwę nosi ogólnopolska akcja, która rozpoczęła się od tego, że na Facebooku skrzyknęło się kilka wolontariuszek. Dziś jest ich kilka tysięcy. Jedna z nich to legniczanka Anna Burakowska.

Anna Burakowska to kobieta, której wszędzie pełno. Od lat angażuje się w różne przedsięwzięcia charytatywne na rzecz najmłodszych pacjentów szpitali. Najpierw była akcja "Tęczowy kocyk", potem "Zielona Kurka" i "Konwój Radości".

Teraz wolontariuszka rozkręca w naszym mieście akcję "Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych".

- Szyjemy maskotki, poduszki, czapeczki, zabawki. Każdy nasz produkt opatrzony jest specjalną metką. Od czerwca do szpitali w Legnicy, Lubinie, Głogowie, Jaworze i Bolesławcu zawiozłam już ponad 150 produktów - mówi Anna Burakowska.

Za naszym pośrednictwem Burakowska zaprasza do współpracy osoby, które potrafią szyć, z Legnicy i okolic. Bo jak mówi, każda para rąk jest cenna.

- Zapraszam na nasz profil na Facebooku, a także apeluję o finansowe wsparcie za pośrednictwem witryny zrzutka.pl. Za zebrane pieniądze kupimy niezbędne materiały - kończy wolontariuszka.

Znana wolontariuszka szyje pluszaki dla małych pacjentów szpitala komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama