:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
powietrze B. dobre

Znicz 2019 – legnicka policja podsumowała czterodniową akcję

Wydarzenia, Znicz legnicka policja podsumowała czterodniową akcję - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 04/11/2019 10:04

Zakończyła się policyjna akcja „Znicz 2019”. Wspólne patrole policjantów, strażników miejskich można było spotkać w pobliżu cmentarzy. Jak co roku drogówka czuwała nad bezpieczeństwem tych, którzy wybrali się w podróż i odwiedzali groby swoich najbliższych. W rejonie cmentarzy nie doszło do poważniejszych zdarzeń w ruchu drogowym jak i wydarzeń kryminalnych, czy też zakłóceń porządku.

Akcja „Znicz 2019” rozpoczęła się w czwartek 31 października i trwała do niedzieli 4 listopada. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Legnicy, w tych dniach na drogach powiatu doszło do 9 kolizji drogowych. Przeprowadzone przez policjantów badania stanu trzeźwości pozwoliły na wyeliminowanie z ruchu 3 nietrzeźwych kierujących, 5 kierujących pod wpływem środków odurzających oraz 4 kierujących posiadających aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Reklama

Znicz 2019 – legnicka policja podsumowała czterodniową akcję komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama