:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Zobaczcie najnowszy teledysk legnickiej formacji The Vanilla Shake!

Muzyka Koncerty, Zobaczcie najnowszy teledysk legnickiej formacji Vanilla Shake! - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 13/09/2019 09:30

Od czwartku 12 września, od godziny 18.00 na kanale You Tube można już podziwiać najnowsze dzieło legnickiego zespołu The Vanilla Shake. Najnowszy klip to kompilacja utworów Taylor Swift. 

Zespół "The Vanilla Shake", czyli Sławek, Joanna i Paulina Szudrowicz z Legnicy dzieli się już swoim najnowszym dziełem, jakim jest klip łączący fragmenty utworów Taylor Swift. Teledysk został w całości nagrany w Legnicy, a pracowało nad nim wiele osób.

- Kręciliśmy klip w teatrze Avatar. Na głowach mamy wianuszki wykonane przez mistrzynię florystyki Monikę Wilgocką. Cieszymy się, że w ogóle  pani Monika wyszła z taką inicjatywą. To jest niesamowite, że ludzie, którzy coś osiągnęli i są znani na całym świecie chcą z nami współpracować. Wszystko było niesamowite. Pracujemy z Justyną Bator, która  z niczego potrafiła stworzyć coś, co jest cudowne, piękne, ale i mroczne. Zachęcam by zobaczyć ten teledysk, by zobaczyć pracę tych wszystkich ludzi. Potrzebne było też oświetlenie i dym, które zrobił Karol Rychter.  O kostiumy zadbała Justyna Bator. O makijaż zadbała legniczanka, Klaudia. Dzięki tym makijażom czułyśmy się niesamowicie pewnie i pięknie, a to bardzo ważne. Trzeba wspomnieć o osobie, dzięki której te nasze szejki można usłyszeć. To  Jurek Rymrczuk od samego początku w nas wierzy i nam pomaga. Wszystko miksuje tak, jak chcemy - mówi Paulina Szudrowicz, wokalistka z "The Vanilla Shake". 

Zobaczcie najnowszy teledysk legnickiej formacji The Vanilla Shake! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama