:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Operator produkcji -zatrudnienie od zaraz (wygasło)

To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-08-10 12:29:54

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Operator/ka produkcji

Obowiązki:
- obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
- praca w systemie 3-zmianowym,
- kontrola jakości produkowanych cześć do wyposażenia wnętrza samochodów.
Wymagania:
- chęci do pracy,
- mile widziane zdolności manualne,
- dyspozycyjność,
- wykształcenie minimum zawodowe.
Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
- konkurencyjne wynagrodzenie + premia wysoka premia dla pracowników,
- miesięczny okres rozliczeniowy,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym (gwarantowane),
- dojazd do miejsca pracy z miejscowości Jawor, Chojnów, Złotoryja,
- dofinansowanie do posiłków w wysokości 50%,
- pikniki i spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
- pakiet szkoleń wdrażających, szkolenie stanowiskowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mailem wraz z nazwą stanowiska.
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
Legnica, ul. Jaworzyńska 261, biuro na parterze czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 16
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie niezbędnej klauzury w przesłanej aplikacji:

Prosimy o dopisanie w CV: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."A w razie zainteresowania w uczestnictwie również w innych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę dodatkowo: "Zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:Uprzejmie Informujemy, że współadministratorami Państwa danych osobowych są Trenkwalder & Partner Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Gałeckiego 14, Trenkwalder Patron Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Gałeckiego 14, Trenkwalder Benefit Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Podgórskiej 36 oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Gałeckiego 14.Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych:

daneosobowe(małpa)trenkwalder.com.Udostępnione przez Państwa dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji.Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Państwa zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu pracy (art. 221). Zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie. Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesie rekrutacji nie będzie możliwy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora, podmioty przetwarzające dane w jego imieniu, podmioty współpracujące, jak również organy administracji publicznej, przy zachowaniu wymogów określonych obowiązującymi przepisami, w tym wymogu poufności oraz w zakresie niezbędnym do dokonania danej czynności.Dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacji, w którym biorą Państwo udział, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody, również na czas

trwania przyszłych rekrutacji, przy czym nie dłużej niż przez 24 miesiące lub do dnia wycofania udzielonej przez Państwa zgody.Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia

skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek Państwa udziału w procesie rekrutacji.Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp z o.o. (nr cert. 136)

www.trenkwalder.pl

Reklama
 Reklama