:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe

MAGAZYNIER/KA - świetne warunki i gwarancja stabilnego zatrudnienia! (wygasło)

Zdjęcie MAGAZYNIER/KA - świetne warunki i gwarancja stabilnego zatrudnienia! Praca Legnica
To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-09-05 13:33:11

Jeśli szukasz stabilnej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem, mamy dla Ciebie świetną ofertę zatrudnienia. Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko pracownik magazynowy.

TERAZ PRACA, KTÓREJ SZUKAŁEŚ JEST BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ!
Zobacz jakie jeszcze korzyści niesie za sobą zatrudnienie w nowo otwartym centrum logistyki w Okmianach - koło Bolesławca.

OFERUJEMY
- atrakcyjną stawkę godzinową 20zł brutto/h + system premiowy do 15%
- zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio z naszym Klientem
- liczne benefity i dofinansowania do szkoleń
- bezpłatny transport z Bolesławca, Legnicy, okolic Okmian, Złotoryi, Nowogrodźca, Chojnowa Lwówka Śląskiego i Polkowic.
- perspektywę długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego
- pracę średnio 4 dni w tygodniu po 10h
- 26 dni urlopu wypoczynkowego bez względu na Twój udokumentowany staż pracy
- profesjonalne szkolenie wprowadzające
- pracę w nowoczesnej i klimatyzowanej hali magazynowej
- smaczny posiłek w trakcie pracy za 1 zł

ZADANIA
- rozkładanie towarów na półki magazynu
- kompletacja i pakowanie towaru do wysyłki
- praca przy użyciu skanera ręcznego

OCZEKUJEMY
- gotowości do pracy w systemie zmianowym - praca na 2 zmiany (dzienna i nocna)
- dobrej kondycji fizycznej
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy