:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Przedstawiciel medyczny

Kontakt: 785628245

Ośrodek Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach specjalizujący się w leczeniu osób poszkodowanych w wypadkach, poszukuje chętnych do współpracy z terenu Województwa Dolnośląskiego. Posiadamy w naszych placówkach medycznych zespół specjalistów i rehabilitantów o sprawdzonej renomie i bardzo dużym doświadczeniu. Skutecznie dokumentujemy proces leczenia i rehabilitacji do celów odszkodowania i zadośćuczynienia, a także orzecznictwa ZUS, KRUS i Towarzystw Ubezpieczeniowych
Poszukujemy do współpracy osób z branży medycznej, samochodowej, ubezpieczeniowej, finansowej. Mile widziani agenci firm odszkodowawczych.
Oferujemy długofalową i stabilną współpracę opartą na sprawdzonych i korzystnych warunkach.
Istnieje możliwość zatrudnienia na etacie.
Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego 785 628 245 lub przez e-mail: l.narowski@powypadku.org

Prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)"

Podobne ogłoszenia: Praca

Reklama
 Reklama