:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze B. dobre

Castle Party - najmroczniejszy festiwal w regionie już za tydzień

Muzyka Koncerty, Castle Party najmroczniejszy festiwal regionie tydzień - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 06/07/2019 07:32
LIP 14
Bolków godz: 22:00

W czwartek (11 lipca) na zamku w Bolkowie rozpocznie się czterodniowy festiwal Castle Party. Muzyczna impreza ściąga co roku tysiące miłośników klimatów dark independent (subkultury gotyckiej) z całej Europy, którzy w swoich zjawiskowych, mrocznych przebraniach opanowują całe średniowieczne miasteczko. Ciekawostką godną odnotowania jest fakt, że zagra także legnicka formacja Cabaret Grey.

Castle Party to nie tylko koncerty gwiazd na zamkowym dziedzińcu. Program imprezy wzbogacają m. in. pool party na całodobowo czynnym basenie, mroczne dyskoteki w klubie, koncerty i imprezy w domu kultury, nietuzinkowe stragany z dark gadżetami i rzemieślniczymi wyrobami spożywczymi (m .in. browarami, podpłomykami), spotkania tematyczne i wiele, wiele innych atrakcji, które warto zobaczyć nawet jak się jest laikiem w tego typu subkulturze.

Podczas Castle Party całe średniowieczne miasteczko przekształca się w zjawiskowe miejsce pełne snujących się po ulicach wampirów, opętanych zakonnic, księży heretyków, mitycznych stworów, postaci fantasy oraz setek oryginalnie przebranych fanów klimatów gotyckich.

Muzycznie na festiwalu królują gatunki typu: rock gotycki, gothic metal, dark electro i industrial. Na imprezie zagra łącznie ponad 40 zespołów i liczni DJ-e . Koncerty dadzą m. in. Deathstars, Atarii Teenage Riot, Solstafir, lord Of The Lost, Dawn of Ashes, Reactor7x, Nacht und Nebel, Eivor, Darkher, Mord'A'Stigmata, Sunnata, Forndom, Solar Fake i legnicki Cabaret Grey. 

Impreza odbędzie się w dniach 11 – 18 lipca na teranie Bolkowa. Bilety na festiwal można kupić na miejscu podczas imprezy. Więcej informacji o biletach i szczegółowy program imprezy można znaleźć na stronie castleparty.com.

Bilety obowiązują na głównych atrakcjach festiwalowych, zabawa na ternie miasta  jest wolna. Wstęp na „pool party” z polem namiotowym w cenie biletów na pole namiotowe.

Fot. Tomasz Kotek (archiwum)

Castle Party - najmroczniejszy festiwal w regionie już za tydzień komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama