:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C

Reklama w Legnicy
tel. 668 725 101, reklama@tulegnica.pl

Magdalena Czekajło, kontakt MSG
mobile: 608 310 413,
m.czekajlo@tulegnica.pl

Gazeta Legnicka to najstarsza bezpłatna gazeta ukazująca się w naszym regionie. Wydawana bez przerwy od 2008 roku. To dwutygodnik ukazujący się na terenie Legnicy oraz powiatu legnickiego. Współpracujemy ze wszystkimi gminami w naszym powiecie oraz Starostwem Powiatowym, dla którego od kilku lat wydajemy cykliczny dodatek informacyjny ukazujący się w każdej gminie powiatu. 

Reklama w Legnicy

Nakład Gazety Legnickiej to 10.000 egzemplarzy. Wydajemy także specjalne numery, których nakład to 25.000 egzemplarzy. Aby wzmocnić nakład numerów specjalnych gazeta jest kolportowana do każdej skrzynki na osiedlu Piekary - 7.000 skrzynek oraz do każdej skrzynki na osiedlu KOPERNIKA – 8.000 skrzynek.

Telewizja DAMI. Nadajemy swój program lokalny od 22 lat bez przerwy. Stacja powstała w 1996 roku. Nasz sygnał nadawany jest w sieci kablowej VECTRA, z która mamy umowę na wyłączność. Nasz program nadawany jest na kanale 140. Widoczny w dwóch miastach Legnica i Jawor. Docieramy do 30.000 gniazdek

Według badań KRRiT nasz program i pasmo lokalne w godzinach między 17-18 dociera do 60% mieszkańców Legnicy. Badania zostały wykonane przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, wśród abonentów sieci cyfrowej VECTRA.

Od kilku lat, poprzez powiązanie właścicielskie, program TV DAMI LEGNICA nadawany jest w paśmie telewizji ŁUŻYCE. Każda nasza produkcja wraz z codziennymi serwisami informacyjnymi, transmitowane są w naziemnej telewizji ŁUŻYCE dostępnej ze zwykłej domowej anteny. Telewizja Łużyce poprzez swoje 3 naziemne nadajniki DVBT dociera do 8 powiatów województwa dolnośląskiego. To około 500.000 mieszkańców Dolnego Śląska.

Powiaty:

 • bolesławiecki,
  jeleniogórski,
  legnicki,
  lubiński,
  lubański,
  lwówecki,
  polkowicki,
  zgorzelecki.

Telewizja DAMI TV nadaje programy informacyjne i wspiera wszystkie działania lokalnych stowarzyszeń, fundacji, gmin powiatu legnickiego oraz miasta Legnicy. Współpracujemy z większością prywatnych przedsiębiorstw na zasadach komercyjnych. Produkowaliśmy programy miedzy innymi dla Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, współpracujemy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego tworząc od kilku lat programy Wydziału Zdrowia dla osób głuchoniemych. Współpracujemy z największa firmą KGHM S.A. produkując magazyn Hutniczy oraz Miedziowy Kwadrans. 

Oczywiście wszystkie produkcje oraz serwisy informacyjny można obejrzeć na portalu Telewizji Dami www.tulegnica.pl

Legnica reklama :

- portal www.tuLegnica.pl 
- Telewizja DAMI LEGNICA, kanał 140 VECTRA
- Gazeta Legnicka - dwutygodnik, nakład 10.000 egz.
- Telewizja ŁUŻYCE, rozsiewcza

Zdjęcie: Legnica reklama - Dami TV, Gazeta Legnicka, www.tulegnica.pl 

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie