:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Umiarkowane

Dni Legnicy 2019 - program, zespoły i Holi Festival [AKTUALIZACJA]

Na zdjęciu Dni Legnicy 2018 r.
Redakcja 22/04/2019 20:03

Tradycyjnie już trzydniowe muzyczne święto naszego miasta w 2019 roku zaplanowane jest na 21 - 23 czerwca. Na legnickim lotnisku zagrają m.in. Ørganek, Afromental, Kwiatkowski i Czadoman. Dni Legnicy ponownie otworzy "Holi Festival", zabawa polegająca na wzajemnym obrzucaniu i malowaniu się kolorowymi proszkami Holi.

Dni Legnicy 2019 - DZIEŃ PIERWSZY

1. Kolorowe otwarcie trzydniowego Święta Legnicy na dawnym lotnisku

2. Muzyczny bajer na początek koncertowego maratonu

3. Dzień pierwszy. Tak bawili się legniczanie [FOTO]

Dni Legnicy 21 - 23 czerwca 2019 r.

Godzinowa rozpiska koncertów kliknij TUTAJ

Koncerty:

Piątek

Pierwszy dzień (piątek) dedykowany jest fanom muzyki disco-polo, dla których zagrają cztery formacje: Basta, Bayera, Czadoman i disco-górale Zbóje.

Sobota

Upłynie w rytmach rocka. Na legnickiej scenie zaprezentują się Photony, Anastasis i Afromental.

Niedziela

Podczas niedzielnego finału święta miasta zagrają: Agata Sobocińska, Dawid Kwiatkowski oraz Ørganek.

Holi Festival (piątek)

"Festiwal kolorów" rozpocznie tegoroczne święto miasta o godz. 15:00, a całe wydarzenie będzie trwać do godziny 21:00. Dobrze przyjęta w Europie zabawa swoją genezę posiada w hinduistycznym święcie radości i wiosny.

Organizator zapewnia DJ-a, który poprowadzi imprezę oraz m.in. Kolorowe Granity i wyrzutnie proszków Holi. Wstęp jest darmowy, a proszki Holi w 9 kolorach będzie można zakpić na terenie imprezy. Festiwale kolorów przeważnie zdominowane są przez młodzież, a tym bardziej podczas Dni Legnicy, które zbiegają się z początkiem wakacji.

LCK zdradza również, że na Dniach Legnicy pojawią się także różni wystawcy z ciekawymi gadżetami oraz punkty gastronomiczne. Nie zabraknie także "wesołego miasteczka".  

***

Być może macie jakieś pytania, które chcielibyście zadać jednej z gwiazd Dni Legnicy, lecz nie mieliście nigdy na to okazji? To teraz dzięki naszemu portalowi, macie szanse! 

Napiszcie w komentarzu swoje pytania do artysty. Najciekawsze nasza redakcja zada gwiazdom i opublikuje na portalu.

 

 

 

dni legnicy - komentarze opinie

  • anonimowy - niezalogowany 2019-01-19 20:49:30

    pierdzielicie głupoty same będą najlepsze zespoły warto pujść je obejrzeć niż wydać kas na koncercie tych zespołów z 170zł

  • Jo - niezalogowany 2019-01-19 05:15:37

    Masakra, lepiej wydać kasę na inny cel. Po premii ludziom odpowiedzialnym za takie imprezy. I dziwić się że ludzie w połowie tych lotniskowych zenad najeb.... Śpi na laweczkach

  • ozone - niezalogowany 2019-01-19 04:38:10

    Organek jest ok,ale Afromental to może fajny był jeszcze z 6 lat temu...Oni mają jakiś hit ? xD

  • Iza - niezalogowany 2019-01-18 21:23:47

    Szkoda kasy na taka lipe..

  • K...K - niezalogowany 2019-01-18 21:21:45

    Żenada!

  • at - niezalogowany 2019-01-18 20:52:04

    Afromental, Organek, to słabo???

  • Piotr - niezalogowany 2019-01-18 19:34:52

    Czyli wielka kicha , jak co roku coraz słabiej :(

  • Daisy - niezalogowany 2019-02-09 16:29:45

    Zdecydowane tak dla #AgataSobocińska z zespołem. Polecam!!!

  • gość 2019-04-06 17:51:15

    Iza nie szkoda kasy na taką lipę bo wejście na dni Legnicy jest darmowe. A wszyscy chodzą nawaleni alkoholem z dwóch powodów. Skończył się rok szkolny i młodzież to ostro oblewa a drugi to po to jest impreza żeby poszaleć i dać handlującym zarobić.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-08 20:49:31

    Rddddssssssssdduhhbgghhhhghhjjjjjjjjjnghsięnienie888ibnnnnńńnnnnnlvhcdcgcctcbbibjbkbbjiujbbubbbbibibibbbjjjbjjjbbjjjijibrrdfcyhhbmkkhujrggghhhhhjhhhjjbjjjjńjjhhupggygycyvvbhubhbhhhh

  • Gość - niezalogowany 2019-04-08 20:50:24

    Ha ha lepiej margaret

  • gość 2019-04-28 08:00:29

    Co, Afro?

  • Gość77 - niezalogowany 2019-05-03 22:06:31

    Anastasis i Photony? Mogliby zagrać na weselu u Pani Bożenki w Miłkowicach w ogródku ...takie to gwiazdy są...kupili se sprzęt i udają wymiataczy ...bandy pozerów

  • Gość77 - niezalogowany 2019-05-03 22:07:06

    Anastasis i Photony? Mogliby zagrać na weselu u Pani Bożenki w Miłkowicach w ogródku ...takie to gwiazdy są...kupili se sprzęt i udają wymiataczy ...bandy pozerów

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 00:12:03

    Ale jaja czadoman grał w Jaworze na majówce.

  • gość 2019-05-23 13:50:02

    Całkowity badziew na Dni Legnicy, ale widać to już taka tradycja od paru lat.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 15:57:43

    O której występ Dawida Kwiatkowskiego??????

  • Agata - niezalogowany 2019-06-16 18:00:23

    O której Dawid Kwiatkowski będzie grał (śpiewał)

  • Frankenstein - niezalogowany 2019-06-20 11:54:23

    Tragedia. Upadek kultury. Pustka wypełniania przez zjawisko rytmiczno-iprostackotekstowe zwane disco-polio. Na szczęście są stare nagrania prawdziwej muzyki że strych, prawdziwych czasów kiedy muzyka była robiona z duszy a nie z elektronicznych gotowcow. Posłucham zaraz Clsptona albo Dzem. Mam gdzieś te nicości i miernoty propagowane przez ludzi dążących świadomie do upadku naszej kultury.

  • X - niezalogowany 2019-06-21 16:42:15

    Coś się robi...źle. Nic się nie robi też źle. Najlepiej krytykować

  • gość kto ś - niezalogowany 2019-06-21 17:17:15

    Słabizna jak co roku nie stać Legnice na lepsze zepoły

  • Amelia - niezalogowany 2019-06-21 21:41:00

    Co kosztuje 170 zł wejście na koncert?!?

  • Klaudia - niezalogowany 2019-06-22 11:41:43

    pytanie do Dawida Kwiatkowskiego:

    "Co powiedziałbyś osobie która zawdzięcza ci całe swoje życie? Którą jak twierdzi uratowałeś? Czy jeśli spotkałbyś ją na żywo poświeciłbyś jej chwilkę na poznanie je historii?"

  • Gość - niezalogowany 2019-06-22 14:28:26

    Afromental jest ok. Widzę, że jak nie ma disco polo to budzi się niezadowolony elektorat

  • Voldi - niezalogowany 2019-06-22 18:33:23

    •Wydarzenie same w sobie jest okej, kwestia gustu. •Jednakże gdy komuś któryś z zespołów/wokalistów się podoba to czemu nie? W końcu jest za darmo.
    •Oprócz udanych lub nieudanych występów są też stoiska z jedzeniem i małe wesołe miasteczko, więc z dziećmi też można pójść (oczywiście jeśli nie przeszkadza wam głośna muzyka).

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie