:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Umiarkowane

Fani czekają pod sceną na koncert Kwiatkowskiego od 4 rano! [ZDJĘCIA]

Wydarzenia, czekają sceną koncert Kwiatkowskiego rano! [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 23/06/2019 18:19

W niedzielę na Święcie Legnicy wystąpi trzech wykonawców, jednak tylko jeden ma fanów, którzy miejsce pod sceną zaczęli zajmować już od 4 rano. Mowa tutaj o idolu nastolatków Dawidzie Kwiatkowskim.

-  Jesteśmy tutaj całą ekipą już od 6.30 rano aby zobaczyć z bliska Dawida Kwiatkowskiego – wyznaje Agata Litwin z Legnicy.

- Ja jestem już od 4 rano, ciężko było wstać tak wcześnie, ale robimy to wszystko by mieć pierwsze rzędy – dodał najdłużej wyczekujący na koncert Alan. 

- Kocham Dawida za jego muzykę, za podejście do fanów, za to jaką jest osobą. On naprawdę zmienia nasze życie, jest dla nas przyjacielem i wielkim wsparciem – wyznała kolejna fanka.

Jak tłumaczą sympatycy Dawida Kwiatkowskiego, artysta z chęcią pomaga swoim fanom radzić sobie z codziennymi życiowymi problemami także poprzez bezpośredni kontakt m. in. podczas rozmów e-mailowych.

Pracownicy obsługujący Święto Legnicy twierdzą, że pierwsi fani przybywali już na płytę lotniska tuż po północy, czyli zaraz po zakończeniu sobotnich koncertów. 

Artysta zgodnie z planem powinien zacząć koncert około godz. 20. 

Fot. Tomasz Kotek

Fani czekają pod sceną na koncert Kwiatkowskiego od 4 rano! [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama