:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze Umiarkowane

JAPFEST - tłumy miłośników motoryzacji, wystawy, samuraje i JAPFEST Girls

Dawid Stefanik 28/07/2019 12:34

Na festiwalu JAPFEST obok ponad 600 samochodów sportowych na gości czekały także rozmaite atrakcje towarzyszące imprezie jak m. in. stosika wystawców motoryzacyjnych, Drift Taxi, zawody sportowe, Sexy Wash czy prezentacja kultury kraju kwitnącej wiśni.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się  w szczególności stanowisko Drift Taxi. Dzięki niemu goście festiwalu mogli wsiąść na miejsce pasażera i przejechać się z  zawodowym kierowcą specjalnie stuningowanym autem po placu do driftingu. Dla miłośników motoryzacji czekały także stosika wystawców, na których zdobyć można było rozmaite gadżety czy dowiedzieć się więcej o sztuce profesjonalnego tuningu.

Klimat zabawy tworzyły także JAPFEST Girls obsługujące Sexy Wash oraz pozujące z gośćmi do zdjęć jako festiwalowe modelki.  

Organizatorzy w tym roku zaprezentowali także elementy bogatej kultury kraju kwitnącej wiśni m .in.: pokazy walk samurajów, prelekcje na temat historii wojowników, tradycyjnej mody, sztuk walk czy prezentacje coraz bardziej popularnych nad Wisłą cosplay, mangi i anime. Interesujący pokaz Stuntu dał także “Polish Ninja” czyli Marcin Głowacki.

Polecamy także nasze inne galerie zdjęć z JAPFEST:

JAPFEST - ponad 600 cudów japońskiej motoryzacji w Legnicy

JAPFEST - ryk japońskich silników w rajdach i driftach [FOTO]

Fot. Tomasz Kotek

 

 

JAPFEST - tłumy miłośników motoryzacji, wystawy, samuraje i JAPFEST Girls komentarze opinie

  • gość 2019-07-29 20:00:32

    Te imprezy są seksistowskie.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama