:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
powietrze Umiarkowane

Święto Legnicy na rockowo zwieńczył Afromental – wywiad z gwiazdą [FOTO]

Wydarzenia, Święto Legnicy rockowo zwieńczył Afromental wywiad gwiazdą [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 22/06/2019 23:06

Drugi dzień Święta Legnicy upłynął w typowo rockowym klimacie. Imprezę z mocnym uderzeniem rozpoczęła metalowa formacja z naszego miasta Anastasis. Nie był to jedyny legnicki akcent tego dnia, tuż potem na scenie pojawił się także rodzinny skład Photony. Imprezę zwieńczył Afromental, młode gwiazdy rocka ściągnęły pod scenę prawdziwe tłumy, których niestety zabrakło tam w pierwszych godzinach zabawy.

Imprezę otworzył koncert pochodzącej z Legnicy metalowej formacji Anastasis. Grupa na koncercie promowała m. in. swój najnowszy album „Don't Be Afraid”, który ujrzał światło dzienne w marcu tego roku.

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy w końcu zagrać na Święcie Legnicy, naszego rodzinnego miasta. Źle jednak został rozwiązany program imprezy. Zaczęliśmy niepotrzebnie o 18:00 a potem były długie niepotrzebne nikomu przerwy między koncertami. Spokojnie impreza mogłaby zacząć się np. o 19:30. Byłaby myślę lepsza frekwencja i warunki do grania, bardziej nastrojowo. Jak jest ciemniej, to można wprowadzić efekty świetlne, no i ludzie chętnej bawią się pod sceną – przyznali muzycy z Anastasis.

Faktycznie przerwy między koncertami był dość długie, nawet do godziny.

Nieco spokojniejsze dźwięki, lecz dalej usadowione w szeroko rozumianej muzyce rockowej, zaprezentowała kolejna legnicka kapela czyli Photony.

Sobotnie Święto Legnicy zwieńczył Afromental. Fani mieli okazję usłyszeć na koncercie materiał z najnowszej, wyjątkowej płyty zespołu, która w najbliższych miesiącach trafi na sklepowe półki.

Jest to przełomowy, pierwszy polskojęzyczny materiał popularnej rockowej gwiazdy. Wraz z upływem czasu, ewolucji uległy myśli rockowych muzyków, a co za tym idzie także i przekaz zawarty w twórczości zespołu. Jednak single promujące nadchodzący album, jak przyznają artyści, zostały dobrze przyjęte przez fanów, których zaczęło nawet przybywać w różnych pokoleniach słuchaczy. Więcej na temat najnowszych planów wydawniczych, metamorfoz muzycznych i nie tylko, możecie dowiedzieć się w wywiadzie udzielonym przez Afromental tuż przed koncertem.

A tak legniczanie bawili się w piątek: Święto Legnicy - dzień pierwszy.

Święto Legnicy. WYWIAD z AFROMENTAL

Fot. Tomasz Kotek

Święto Legnicy na rockowo zwieńczył Afromental – wywiad z gwiazdą [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama